IMPRESJE HOME COLLECTION

Oferta / DEKORACJA OKIEN / Dekoracja okien

Dekoracja okien


Dobieranie tkanin we wnętrzach, a w szczególności dekoracja okien, to nasza pasja. Tkaniny ozdobne sprawiają, że wnętrza stają się przytulne, nabierają indywidualnego charakteru i elegancji. Dzięki ich zastosowaniu w każdym pomieszczeniu uda się osiągnąć oczekiwaną atmosferę, a także stworzyć najbardziej odpowiadający Klientowi charakter.

Doskonała znajomość tkanin ozdobnych oraz dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji dekoracji okien i wnętrz pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Projektujemy i szyjemy zasłony, firany, rolety rzymskie i austriackie, kapy na łóżka i poduszki. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami karniszy mosiężnych, chromowanych i elektrycznych oraz szyn i mechanizmów do rolet proponowane przez nas rozwiązania są funkcjonalne i trwałe. Co oczywiste, każdy z naszych produktów wykazuje się także najwyższym stopniem estetyki, wpływając na podniesienie walorów każdego domu.


Dobór właściwych dekoracji okien – projektowanie i realizacja
Nasza warszawska firma zajmuje się kompleksową realizacją dekoracji okien. Dobieramy tkaniny ozdobne i proponujemy najlepsze rozwiązania techniczne na miejscu - u Klienta. Doradzamy, jak wykorzystać dane tkaniny, w jaki sposób uszyć i jak połączyć je ze sobą. Dzięki temu w Państwa wnętrzach będą mogły powstać najbardziej wyjątkowe aranżacje, które każdego urzekną  harmonią i wyjątkową stylistyką. Montujemy także karnisze oraz rolety i wieszamy dekoracje okien. Można również zamówić u nas tylko tkaniny lub częściową usługę.

Współpracujemy z architektami naszych Klientów i nadzorujemy każdy etap realizacji dekoracji okien i wnętrz. Dzięki połączeniu sił jesteśmy w stanie sprawić, że w każdym z pomieszczeń w Państwa domu powstaną spójne i przemyślane aranżacje. Podczas podejmowanych działań cały czas dbamy oczywiście o to, aby sprostać wymogom w kwestiach funkcjonalności, a także wpisać się w preferencje i oczekiwania Klienta.

Naszymi Klientami są właściciele apartamentów, rezydencji, kancelarii, restauracji, hoteli. Realizujemy projekty dekoracji okien i wnętrz w kraju i zagranicą. Zapewniamy kompleksową realizację usług, których zakończenie jest dla nas jednoznaczne z pełnym zadowoleniem Zleceniodawcy.

Oferujemy Państwu duży wybór ekskluzywnych tkanin dekoracyjnych, tapet i pasmanterii, które sprowadzamy od cenionych producentów z Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch i Hiszpanii. Dwa razy w roku, na wiosnę i na jesieni, poszerzamy naszą ofertę tkanin, tapet i pasmanterii o nowe kolekcje, wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów i dbając o to, aby w pełni im sprostać.

We speak fluent English.

Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę.

Serdecznie zapraszamy.