IMPRESJE HOME COLLECTION

Oferta / HISTORIA MARKI / Dedar

http://www.dedar.com/

Firma  Dedar  założona  pod koniec lat siedemdziesiątych  przez  Nikola i Elde  Fabrizio, jest dziś najbardziej cenionym włoskim wytwórcą ekskluzywnych tkanin dekoracyjnych:  firany, tkaniny zasłonowe i obiciowe. Najwyższa jakość,  unikalna  kolorystyka, eleganckie, ponadczasowe wzornictwo, szlachetność surowców to cechy wyróżniające tkaniny dekoracyjne tej firmy. To doskonałe tkaniny do wykorzystania na dekoracje okienne, miękkie poduchy czy fantastyczne obicia.

‘Projektujemy nasze tkaniny z myślą o wnętrzach, które łączą przeszłość z teraźniejszością. Zestawiamy motywy klasyczne ze współczesnymi, żywe i nasycone kolory z bardziej subtelnymi odcieniami. Stosujemy tradycyjne techniki tkackie  i te najbardziej zaawansowane technologicznie. Tworzymy tkaniny dekoracyjne odpowiadające współczesnym standardom elegancji” – mówi Elda Fabrizio projektantka i współwłaścicielka firmy.

Tkaniny dekoracyjne z kolekcji Dedara zdobią liczne prestiżowe miejsca publiczne jak np. hotel Costes w Paryżu, Sky Gardens w Dubaju. W ostatnich latach Dedar  wydał dwie kolekcje tapet ściennych, Viceversa -  duże, przeskalowane wzory są powtórzeniem motywów  wcześniej zastosowanych na tkaninach i Bambu – kolekcja nowoczesnych tapet dekoracyjnych o wyrazistej fakturze i małych wzorach.