IMPRESJE HOME COLLECTION

Oferta

Jesteśmy firmą dekoratorską specjalizującą się w kompleksowej  realizacji dekoracji okien i wnętrz oraz sprzedaży przedmiotów wyposażenia i wystroju wnętrz. Oferujemy duży wybór tkanin dekoracyjnych  zasłonowych, obiciowych i firan  zarówno nowoczesnych jak i stylowych. Proponujemy fantastyczne satyny,  jedwabie, lny i bawełny, gładkie, haftowane czy z drukowanym wzorem.

Indywidualnie dobieramy dla Państwa  najlepsze tkaniny dekoracyjne  na dekoracje okienne takie jak zasłony, rolety czy poduszki. Tkaniny to po prostu nasza pasja.

W naszej ofercie mamy niezliczone wzory tapet ściennych, nowoczesnych, awangardowych jak i spokojniejszych stylowych, po prostu ponad czasowych. Proponujemy tapety dekoracyjne papierowe, fizelinowe i winylowe. Szczególną uwagę zwracają tapety ścienne znanych projektantów jak Piero Fornasetti, Vivienne Westwood, Orla Kiely czy tapety dekoracyjne flokowane lub z wypukłym nadrukiem i tak ostatnio modne tapety z brokatem.

Można u nas również dobrać przepiękną pasmanterię,  meble oraz  meble tapicerowane , naturalne nowoczesne belgijskie dywany, lampy czy żyrandole uznanych producentów z Włoch, Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji i Holandii. 

Nasza autorska linia mebli tapicerowanych  składa się z  łóżek tapicerowanych, sof, foteli, krzeseł  i puf  produkowanych  na indywidualne zamówienie klienta.

Czerpiemy inspirację zarówno ze współczesnych trendów  jak i stylów ponadczasowych, a  nasz styl można określić mianem

                                     ‘n o w o c z e s n e j  k l a s y ki’.

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę śledząc aktualne europejskie trendy w dekoracji wnętrz. Projektujemy z pasją mając na uwadze przede wszystkim Państwa oczekiwania i wymagania, podchodząc indywidualnie do każdego wnętrza.